Telefon
WhatsApp
Ayrılıklar da sevdâya dahildir.
300 X 250 Reklam Alanı

"Ayrılıklar da sevdâya dahildir."

Selamın aleyküm Kıymetli hemşehrilerim; Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinizde olsun. Ben AK Parti Akçakale İlçe Başkanı İbrahim Yıldık. İlçemiz de 3. Dönemim olmak üzere bir fiil 10 yıla aşkın süredir görevimi yürütmekteyim. Görevimin en başında elbette acemilik sonrasıda kalfalık ve ustalık dönemleri yaşadım. Bu süreçte seçimlerde halkımızın da teveccühü ile Akçakalemizde Türkiye' genelinde 1. Liklere uzanan başarılı seçimlere, hep birlikte imza attık. Elbette bunu yaparken başta sizlerin, ve sn Cumhubaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan 'a teveccühünüz ve Akçakale ana kademe yönetim, milletvekilleri, büyükşehir belediye başkanlığı, ak parti Ş.Urfa il başkanlığı, belediye başkanlığı, kadın ve gençlik kolları ile bir çarkın bütün dişlileri gibi hep birlikte hareket ederek, başardık. Hayattaki en büyük felsefelerimden biri insanın yaptığı işin önce içene ve vicdanına sinmesidir. Elhamdülillah ben yaptığım bütün işlerin içime, vidanıma sinerek davam adına yaptım. Elbbete bu süreçte hatalı, yanlış veya yapamadığım işlerim olmuştur bu hususta da herkesten, af dilerim. Hata ve yanlış demişken; Makamımdan dolayı ne kibir sahibi oldum nede paranın peşine düşen biri oldum. Ve kim ki makamından ötürü zerre kadar kibir sahibiyse o en büyük ahmaktır. Diye bi söz vardır. Bulunduğum makamın gücünü kullanarak asla kimseden ihaleler istemedim, tenezzül de etmedim. İzzet nefis, temiz bir isim herşeyden üstündür. 10 yıl önce göreve başlayan İbrahim YILDIK kimse bugün de aynı kişididir. Elhamdülillah 10 yıl önce maddi olarak neye sahipsem bugün de ona sahibimdir. Sevdiklerime en büyük kazanımım temiz bir isim oldu ve olacak alnım açık yüzüm aktır. Ve 10 yıl sonunda en büyük kazancım tecrübe, geniş bir çevre neticesinde büyük bir aile oldu.

istifa

Bilirsiniz her insanın hedefleri vardır, benimde hedefim ilçemizde farklı bir yönetim anlayışı ile denenmemiş yeni bir belediye başkanı olmaktır. Partimden aday gösterilerek bu hedefime erişmek istedim. Nitekim son 2 dönemimizde belediye başkanı adayı olarak görev almaya hazır olduğumu, hedefimin bu olduğunu partime ve mevcut yönetimlere belirttim. Parti yönetimimiz başka adaylar gösterdi ve bende nasip değilmiş diyip, kim aday gösterildiyse onunla birlikte davamı terk etmeden, bütün tecrübem ve donanımım ile, gecemi gündüzüme katarak, çoğu zaman çoluk çocuğuma hasret kalarak, önce vatan sonrada sn cumhurbaşanımız Recep TayyipErdoğan'nın davasıdır diyerek çok çalıştım. Gün oldu farklı fikirlerle tartıştım, gün oldu farklı anlayışta yönetimlerle karşılaştım ama günün sonunda bir noktada bir aile gibi buluşup kademelerimizle başarıdan baraşıya sizlerin teveccühü ile ulaştık. Elhamdülillah 3 dönemimde de sonuçlar da ortadadır. Bu yılda aynı hedeflerle aday olmak istediğimi belirttim. Partimiz, tercihini farklı bir adaydan yana kullandı, saygı duyar, başarılar dilerim. Fakat bu defa mevcut yönetimde olan ve bir önce ki seçimde aday gösterildiğinde kendisi için çok büyük çabalar sarf ettiğim Milletvekili Hikmet başak'ın tavırları değişti ve üzerimde algılar yapılmaya başlandı. Bir cümlede "İnsanlar değişmez, değişen tek şey şartlar ve çıkarlardır." Derler aynen de böyle oldu. Hikmet Başak vekil olurken yaptığım büyük çabalar ve emekler içinde sizlerin huzurunuzda duyuruyorum. bana minnet borcu yoktur, ben görevimi layıkıyla yaptım. Herkes de kendine yakışanı yapar. Ayrıca şu konuya da açıklık getirmek isiyorum. Hikmet Başak'ın, Başkan adayını seçerken paramı aldı gibi bir çok soru geliyor. Toplu bir şekilde cevap verecek olursam ben böyle bir şeye şahit olmadım, görmedim. Gözümle görmediğim bir şeye vicdanımı atamam. Ben bunca tecrübe ve siyasi kariyerimle görüyorum ki görevime devam edersem, sabah, akşam durmadan çalışırsamda hikmet başak ve yönetimi beni partiye ihanetle suçlayacak onca yıllık emeğime kara çalmaya çalışıp bunun üzerinde beni azledecekler. Bunun yerine ben kendi duruşumu ortaya koyuyorum, görev boyunca hep dik durdum hayatım boyunca da dik durmaya devam edeceğim. Bu luzüm üzerine;

Kıymetli Ailem cümlelerime son verirken Atilla İlhanın dediği gibi Çünkü Ayrılıklar da sevdaya dahildir. Cümlesini yad ederek. Burada sizlere, Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve partime sevdiğim halde Vatan Perver bir nefer olarak. 3 dönem 10 yıla aşkın süredir onur duyarak taşıdığım Ak parti ilçe başkanlığı görevimden sizlerin huzurunda #istifa_etmiş_bulunmaktayım. Sevenlerime de merak etmesinler biz bitti demeden bitmez, Siyasi kariyerimde sizlere daha iyi yerlerde hizmet etmek ümidiyle şimdilik veda ediyorum. Unutmayalım ki siyaset uzun soluklu bir maratondur. Bir gün hedefim olan belediyeye de farklı bir yüz ve soluk olarak geleceğim inşallah. 3 aylara girerken helalleşmek ashabı kiram' ın sünnetlerindendir. Varsa benim hakkım helal olsun sizlerde, sizlerde Hakkınızı helal edin. Sizleri Allah'a emanet ediyorum. selametle kalın eyvallah.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Çiftçibilir

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 GS  Galatasaray 26 22 1 69
2 FB  Fenerbahçe 26 21 1 67
3 TS  Trabzonspor 26 13 9 43
4 BJK  Beşiktaş 26 13 9 43
5 KSM  Kasımpaşa 26 11 9 39
6 ÇRZ  Ç.Rizespor 26 10 10 36
7 ANT  Antalyaspor 26 8 7 35
8 SVS  Sivasspor 26 8 8 34
9 İBFK  Başakşehir 26 9 11 33
10 ADS  Adana Demir. 26 7 8 32
11 KYS  Kayserispor 26 9 9 32
12 SAMS  Samsunspor 26 8 12 30
13 MKE  Ankaragücü 26 6 9 29
14 HTY  Hatayspor 26 6 9 29
15 ALNY  Alanyaspor 26 6 9 29
16 FKGK  Karagümrük 26 7 12 28
17 GFK  Gaziantep FK 26 7 12 28
18 PNDK  Pendikspor 26 6 12 26
19 KON  Konyaspor 26 5 11 25
20 İST  İstanbulspor 26 3 17 12

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Yazarlarımız

Şanlıurfa Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği