Muğla Seydikemer ilçesinde 22 Mart tarihinde ortadan kaybolan Şaban Ataş’tan (52) bir daha haber alınamadı. Bunun üzerine aile üyeleri "Müge Anlı ile Tatlı Sert"e katıldı. Ataş'ın bir süre önce boşanmalarına rağmen aynı evi paylaştığı eski eşi Emine Karabulut, canlı yayın çıkışında baş başa görüştüğü Müge Anlı'ya cinayeti itiraf etti.
![Muğla’da Şaban Ataş cinayetinde yeni gelişme! Gözaltı sayısı 5’e yükseldi](https://marmarismanset.com/sites/942/uploads/2024/05/14/large/muglada-saban-atas-cinayetinde-yeni-gelisme-gozalti-sayisi-5e-yukseldi-1.jpg)
ŞOK İTİRAF: ŞABAN’I İPLE BOĞDU
"Kahvaltıda Burhanettin Öztürk, Şaban ve ben oturuyorduk. Aralarında kavga çıktı. Burhanettin, Şaban'ı iple boğdu. Ardından cesedi götürdü" diyen Karabulut, cesedin gömüldüğü yeri de söyledi. Bu itirafın ardından Seydikemer İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bilgi verildi. Sarıyer mevkiine giden polisler, üzeri taşlarla örtülü bir erkek cesediyle karşılaştı.
![Muğla’da Şaban Ataş cinayetinde yeni gelişme! Gözaltı sayısı 5’e yükseldi](https://marmarismanset.com/sites/942/uploads/2024/05/14/large/muglada-saban-atas-cinayetinde-yeni-gelisme-gozalti-sayisi-5e-yukseldi-3.webp)
Ataş'a ait olduğu belirlenen ceset, otopsi için Muğla Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığınca kasten adam öldürme suçundan yürütülen soruşturma kapsamında Karabulut, 2 oğlu ve annesi ile Burhanettin Öztürk olman üzere toplam 5 şüpheli gözaltına alındı.
Benzer Haberler
Hatay Valisi “Yasal zemini yok”’ dedi, depremzedelere verilen eşya yardımı sözü tutulmadı!
15 terörist etkisiz hale getirildi
Şanlıurfa'da inşaat göçüğünde bir işçi yaralandı
Şanlıurfa Siverek İlçesinde silah kaçakçılığı yapan bir kişi'nin evine yapılan baskında 2 uzun namlulu silah ele geçirildi
Adıyaman'da anız yakan kişiye gözaltı
Van'da Kürtçe trafik uyarı yazılarına saldırı
DR FEDAİ AŞIRI SICAKLARA KARŞI KALP HASTALARINI UYARDI
YRP'li Şanlıurfa Belediye Başkanı Gülpınar, Bakan Kurum'a sahip çıktı: Protokol krizini kimin yaptığını biliyoruz