Van Büyükşehir Beledi Eşbaşkanları Neslihan Şedal ve Abdullah Zeydan başkanlık dönemlerine ki ilk maçı yerinde takip ederek Vanspor’a destek verdi. Eşbaşkanlar ACNTurk Vanspor FK ve Altınordu FK karılaşmasını Atatürk Şehir Stadyumunda bire bir takip etti.
Van Büyükşehir Belediye Eş Başkanları Neslihan Şedal ve Abdullah Zeydan, ACNTurk Vanspor FK ile Altınordu FK arasındaki karşılaşmayı Atatürk Şehir Stadyumu'nda birebir takip etti. Stad girişinde Kara Kobralar ve Gölkentliler taraftar grupları tarafından çiçeklerle karşılanan Eş Başkanlar, maçı taraftar gruplarıyla birlikte izledi. Vanspor'a başarılar dileyen Eş Başkanlar, takımı desteklemek için tribündeki yerlerini aldılar.
Benzer Haberler
Büyükşehir Belediyesi’nin bir hentbolcusu daha milli takımda
HALİLİYELİ GENÇLER, YILDIZLAR AVRUPA KUPASININ ŞAMPİYONU OLDU
EURO 2024: İspanya, İngiltere'yi 2-1 ile geçerek kupanın galibi oldu
3. GÖBEKLİTEPE OKÇULUK TURNUVASI SONA ERDİ
BÜYÜKŞEHİR FUTBOL YAZ OKULU GELECEĞİN FUTBOLCULARINI YETİŞTİRİYOR
Büyükşehir Belediyesi Kadın Futbol Takımı çeyrek finalde
Kırkpınar Resmi açılışla başladı
Van Spor FK Karakobralar taraftar grubundan Eşbaşkanlara ziyaret