Telefon
WhatsApp

çocuklara karne hediyesi kitap kampanyası

Bozova Belediyesi, eğitimde farkındalığı artırmak ve öğrencilere destek olmak amacıyla "Karneni Getir, Kitabını Al" etkinliğini gerçekleştirdi. Eş Başkanlar Aygül Kapıkayalı ve İsmail Yıldız liderliğinde yürütülen etkinlik kapsamında, ilçedeki tüm kademelerdeki öğrencilere kitap hediye edildi.

IMG-20240614-WA0077

Etkinlik kapsamında kurulan kitap standında, öğrenciler kendilerine uygun kitapları seçme fırsatı buldu. Belediye tarafından sağlanan kitaplar, öğrencilerin konu tekrarı yaparak bilgilerini taze tutmayı desteklemek ve bilgi birikimlerini artırmak amacıyla özenle seçildi.

IMG-20240614-WA0079

Hediyelerini alan öğrenciler, duydukları mutluluğu eş başkanlara ve belediyeye teşekkür ederek dile getirdi. Öğrencilerin bu samimi teşekkürleri, etkinliğin başarısını ve toplum nezdindeki olumlu etkisini bir kez daha gözler önüne serdi.

IMG-20240614-WA0083

Veliler de yapılan bu çalışmaları takdirle karşılayarak memnuniyetlerini dile getirdiler. Belediyenin eğitime verdiği önemin altını çizen veliler, çocuklarının kitaplarla buluşmasının kendilerini mutlu ettiğini belirtti.